Gaiss-gaiss siltumsūknis ir vienkāršākais siltumsūkņa veids. Šī iekārta ir ļoti līdzīga kondicionierim, tikai paredzēta arī telpu sildīšanai aukstajos ziemas mēnešos. Ražotāji iesaka parasto kondicionieri sildīšanas režīmā izmantot, ja āra gaisa temperatūra ir līdz mīnus 5 grādiem, savukārt gaiss-gaiss siltumsūknis efektīvu darbību nodrošinās līdz pat mīnus 25 grādiem.

Izmantojot gaiss-gaiss siltumsūkņus, var ātri uzsildīt telpas, nodrošinot pilnīgi automatizētu apkuri. Gaiss-gaiss siltumsūknis nodrošina siltumu vēsās rudens vai vasaras dienās, aukstā ziemas laikā, kā arī spēj atdzesēt gaisu vasaras karstumā. Visbiežāk šādas iekārtas uzstāda dzīvokļos, vasarnīcās, maza un vidēja izmēra mājās un objektos, kuros nav centrālās apkures vai tās ierīkošana ir neekonomiska. Siltumsūkņi darbojas klusi un ir aprīkoti ar dažādiem filtriem, kas palīdz telpās attīrīt gaisu no baktērijām un putekļiem.

AlpicAir gaisa siltumsūkņi

AlpicAir gaisa siltumsūkņi

AlpicAir gaiss-gaiss siltumsūkņi paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas ar patīkamu dizainu, augstu energoefektivitātes koeficientu, ērtas ikdienas lietošanā. Visi AlpicAir gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar elektronisku vadību un infrasarkano staru pulti, teicamiem inverter tipa kompresoriem, vairāku ātrumu ventilatoriem un automātisku temperatūras uzturēšanu. Iekārtām ir 5 gadu garantija.

MITSUBISHI gaisa siltumsūkņi

MITSUBISHI gaisa siltumsūkņi

Siltumsūkņu ražotājs ir Mitsubishi Heavy Industries. Tie paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas, ar patīkamu dizainu un ērtas ikdienas lietošanā. Visi Mitsubishi gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar elektronisku vadību, ar automātisku temperatūras uzturēšanas funkciju, infrasarkano staru pulti, vairāku ātrumu ventilatoriem un dažāda veida gaisa filtrācijas sistēmām.

Samsung gaisa siltumsūkņi

Samsung gaisa siltumsūkņi

Mēs piedāvājam izsmalcināta dizaina Samsung gaisa siltumsūkņus. Samsung siltumsūkņi nodrošina maksimālu komfortu ar attīrītu un svaigu gaisu. Siltumsūkņi izmanto R410a aukstuma aģentu/freonu, kas ir videi draudzīgs. Samsung gaisa siltumsūkņi ir aprīkoti ar Smart Inverter tehnoloģiju, kas siltumsūkņa darbošanās laikā ļauj ietaupīt līdz pat 80% enerģijas, savukārt enerģijas patēriņš gaidīšanas (standby) režīmā ir 0,8W. Samsung gaisa siltumsūkņi saņēmuši augstāko energoefektivitātes klasi Eiropā A+.

Samsung uzlabojis gaisa attīrīšanas filtrus un inteliģento S-Plasma jonizatoru. S-Plasma jonizators attīra gaisu, ko jau ir iepriekš attīrījis Full HD filtrs, lai nodrošinātu veselīgāku un svaigāku vidi telpās.

Samsung ir parūpējies arī par savu produktu aizsardzību pret koroziju, ārējā siltumsūkņa daļa ir apstrādāta ar pretkorozijas pārklājumu, kas pasargās to no rūsēšanas un paildzinās gan siltuma-maiņa, gan pašas iekārtas darbības mūžu.

Samsung uzlabojis gaisa attīrīšanas filtrus un inteliģento S-Plasma jonizatoru. S-Plasma jonizators attīra gaisu, ko jau ir iepriekš attīrījis Full HD filtrs, lai nodrošinātu veselīgāku un svaigāku vidi telpās.

Daikin gaisa siltumsūkņi

Daikin gaisa siltumsūkņi

Daikin nostiprinājis savas pozīcijas Japānā, Ķīnā, Dienvidaustrumāzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā, piedāvājot dažāda veida kondicionierus, gaiss-gaiss, gaiss-ūdens un ģeotermālos siltumsūkņus. Šobrīd Daikin produkcija pieejama vairāk nekā 140 pasaules valstīs. Iekārtas Eiropas tirgum tiek ražotas Daikin rūpnīcās Beļģijā, Čehijā vai Japānā.

Uzņēmums par prioritāti izvirzījis videi draudzīgu un augstākās kvalitātes iekārtu ražošanu, tādēļ ražotāja iekārtas tirgū izceļas ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem gan ziemā, gan vasarā – tās var izmantot gan arktiskā salā, gan tropiskā svelmē.

Daikin produkti nodrošinās augstu komforta līmeni un radīs ideālu iekštelpu klimatu! Visas iekārtas aprīkotas ar lietotājam draudzīgu un ērtu vadības pulti. Tās iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni, papildus iegādājoties web kontroli.

Rojek
Hewalex

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā