Čuguna apkures katli

Čuguna malkas katli Čuguna apkures katli ir centrālapkures katli, kas paredzēti privātmāju, nelielu daudzdzīvokļu māju, biroju un veikalu apkurei. Čuguna katlos kā kurināmo var izmantot visu cieto kurināmo – koks, skaidu briketes, ogles. Čuguns jeb ķets ir dzelzs un oglekļa sakausējums. Čuguna apkures katlus neietekmē korozija, kuru izraisa sadegšanas procesi, tādēļ tas ir izturīgs pret deformāciju un tam ir augsta nodilumizturība – pareizi apsaimniekojot apkalpošanas laiks līdz pat 30 gadiem.

Čuguna katlu uzbūve ir ar īsāku dūmgāzu ceļu, kas nedod tik augstu katla efektivitāti kā tērauda apkures katliem. Čuguna katlu efektivitāte svārstās no 65-75%. Čuguna katliem ir augsta izejošā dūmgāzu temperatūra, tāpēc nav nepieciešams oderēt skursteni un nav augstas prasības pret skursteņa vilkmi. Čuguna apkures katli ir veidoti no sekcijām, tādēļ nepieciešamības gadījumā iespējama katla jaudas palielināšana. Čuguna katli strādā gan pašteces, gan piespiedu cirkulācijas sistēmās un to montāžas izmaksas būs lētākas, jo ir nepieciešams mazāk regulējošās armatūras – katla uzstādīšana un apsaiste neprasa veidot sarežģītu apkures ķēdi, jāizmanto tikai viens sūknis un viens četrgaitas vārsts. Čuguna apkures katli var apsildīt telpas platībā no 70 līdz pat 500m2.

Mūsu piedāvājumā ir sekojošu zīmolu un sēriju centrālapkures čuguna katli:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

OPOP UNI

Cietā kurināmā katli Čehijā ražots augstākās kvalitātes centrālapkures čuguna katls, paredzēts kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm. Šis apkures katls būs ideāli piemērots privātmāju, ražošanas telpu, veikalu un citu ēku apsildīšanai. Jauda no 13 – 53kW. UNI sērijas čuguna katli strādā gan pašteces, gan piespiedu cirkulācijas sistēmās. OPOP UNI čuguna katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

OPOP UNI K

Granulu apkures katli Čehijā ražots augstākās kvalitātes centrālapkures čuguna katls, īpaši piemērots kurināšanai ar malku, dažāda veida granulām (koksnes, salmu, kūdras), kalibrētu šķeldu un oglēm. Arī šis apkures katls būs ideāli piemērots privātmāju, ražošanas telpu, veikalu un citu ēku apsildīšanai. Jauda no 6 – 35kW. Katlam ir augsta ugunsdrošība, jo katla sistēma ir hermētiski noslēgta un izslēdz gaisa piekļuvi granulu tvertnē vai granulu padevējā. OPOP UNI čuguna katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Viadrus Hercules U22

Kombinētie apkures katli Cietā kurināmā centrālapkures čuguna katls ar jaudu no 12 – 58kW, paredzēts kurināšanai ar malku, oglēm un skaidu briketēm. Katlam nav augstas prasības pret skursteņa vilkmi. Šim čuguna apkures katlam nākotnē iespējams uzstādīt granulu degli, tādejādi iegūstot gandrīz pilnībā automātisku apkures sistēmu. Viadrus Hercules U22 čuguna katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Viadrus Hercules U26

Granulu degļi Cietā kurināmā centrālapkures čuguna katls ar jaudu no 12 – 72kW, paredzēts kurināšanai ar malku, oglēm un skaidu briketēm. Salīdzinot ar Viadrus U22 šis apkures katls būs ar augstāku lietderību. Šis centrālapkures katls ar astoņām un vairāk sekcijām aprīkots ar papildus vilkmes regulatoru, kas izvietots katla aizmugurējā daļā. Viadrus Hercules U26 čuguna katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.
Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Čuguna apkures katlu un sistēmu serviss

Apkures katlu serviss 1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko čuguna apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi. 2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā. Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi. Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit. Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h
Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108