Apkures katli


Apkures katli

Apkures katli ir paredzēti dzīvojamo māju, ofisu, ražošanas telpu apkurei un sildīšanai izmantojot radiatorus, siltās ūdens grīdas vai sienas, gaisa pūtējus vai citus sildķermeņus.

Apkures katlā kurināmā sadegšanas procesā rodas siltums, kas izmantojot šķidrumu, pārsvarā ūdeni, tiek no katla pārnests uz telpu. Uzsildītā šķidruma cirkulāciju uz radiatoriem parasti nodrošina ar piespiedu cirkulāciju, izmantojot cirkulācijas sūkni vai arī gravitācijas pašplūsmas cirkulāciju. Apkures katli radīs Jūsu mājā siltumu un nodrošinās patīkamu komfortu. Izmantojot apkures katlu varēsiet ne tikai sildīt radiatorus, siltās grīdas, bet arī sagatavot silto ūdeni boilerī.

Commodus pārstāv pasaules vadošo apkures katlu ražotājus, kopīgi strādājot pie jaunu produktu izgatavošanas un esošo uzlabošanas. Uzņēmuma piedāvājumā atradīsiet augstākās kvalitātes apkures katlus ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Mēs palīdzēsim izvēlēties Jūsu vēlmēm un iespējām vispiemērotāko apkures katlu, sniegsim padomus apkures sistēmas plānošanā un izbūvē.

Commodus piedāvā plašu apkures katlu klāstu, starp kuriem noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Malkas apkures katli

Cietā kurināmā katli

Malkas katli ir pats tradicionālākais un ekonomiskākais apkures veids. Dažkārt tos dēvā par cietā kurināmā katliem, jo tie paredzēti kurināšanai ar malku, oglēm vai briketēm.

Apkures katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna. Tērauda apkures katlam ir garš dūmgāzu ceļš, kur siltums no sadegšanas procesa tiek atdots apkures sistēmai, līdz ar to nodrošinot augstu lietderības koeficientu un taupot kurināmo. Čuguna apkures katlam darbības mūžs būs daudzkārt lielāks nekā tērauda apkures katlam, taču tērauda katlos kurināmais sadegs ar augstāku efektivitāti. Tērauda malkas katls būs ērtāks tīrīšanā, pateicoties taisnajām katla sieniņām.

Svarīgs faktors malkas katla izvēlē ir arī tā uzbūve, cik liela ir katla ietilpība, kāds ir pieļaujamais malkas pagales garums, kāds ir siltummaiņu izkārtojums utt.. No šiem parametriem būs atkarīga apkures katla efektivitāte. Praktiski jebkuram malkas apkures katlam nākotnē ir iespējams uzstādīt granulu degli, tādējādi iegūstot praktiski automatizētu apkures veidu (kombinētais apkures katls).

Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu un to sēriju iekārtas. To aprakstu, jaudu un cenas skatīt atbilstošajās nodaļās:


Granulu apkures katli

Granulu apkures katli

Pašlaik tirgū ļoti populāri ir granulu katli. Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas. Tas ir ērts un videi draudzīgs risinājums. Granulu katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm.

Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam. Dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus. Mūsu piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90% un tie ir ērti tīrīšanā. Katla vadība ir viegli saprotama – vadības pultī pieejama latviešu valoda. Katla ražošanā ir izmantots augstvērtīgs tērauds.

Jaunākajiem granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu. Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Ja vien katls nav aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju, Jūsu uzdevums būs reizi nedēļā katlu iztīrīt. Atkarībā no āra gaisa temperatūras, ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, būs jāuzpilda granulas tvertnē reizi 3-5 dienās!

Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu un to sēriju iekārtas. To aprakstu, jaudu un cenas skatīt atbilstošajās nodaļās:


Kombinētie apkures katli

Kombinētie apkures katli

Kombinētie apkures katli paredzēti kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm, vai automātiskā režīmā izmantojot kokskaidu granulas 6-8mm. Apkures katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna (sk. skaidrojumu pie cietā kurināmā apkures katliem).

Atkarībā no katla modeļa kurinot manuālā režīmā degli būs nepieciešams demontēt, vai arī to būs iespējams atstāt uz katla. Ja esat iegādājies papildus vēl vienas durvis apkures katlam, uz kurām uzstādīts granulu deglis, kurinot manuālā režīmā degli būs iespējams demontēt ar visām durvīm un uzstādīt rezerves katla durvis.

Uzstādot granulu degli, varēsiet atteikties no pastāvīgas kurināšanas un katla uzraudzības – atliek iestatīt apkures ūdens vai telpas temperatūru, un pārējo nodrošinās granulu deglis.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu iekārtas. To aprakstu, jaudu un cenas skatīt atbilstošajās nodaļās:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Apkures katlu un sistēmu serviss

Apkures katlu serviss

1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Apkures katlu profilakses un apkopes cenas varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30-50 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108