Granulu apkures katli


Granulu apkures katli

Pašlaik tirgū ļoti populāri ir granulu katli. Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas. Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm. Tas ir ērts un videi draudzīgs risinājums.
Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam.

Mūsu piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama (vadības pultī pieejama latviešu valoda). Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus. Jaunākajiem granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu.

Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs reizi nedēļā katlu iztīrīt (ja vien katls nav aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju) un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi 3-5 dienās! Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu un to sēriju iekārtas. To aprakstu, jaudu un cenas skatīt atbilstošajās nodaļās:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

OPOP BIOPEL LINE granulu apkures katli

Granulu katli OPOP BIOPEL LINE OPOP BIOPEL LINE sērijas ērtie, automātiskie, granulu apkures katli nodrošinās ekonomisku un ekoloģisku apkuri Jūsu mājā, ražotnē vai jebkurā citā maza, vidēja un liela izmēra objektā. Šī pārdomātā apkures katlu sērija prasa minimālu uzmanību – reizi 2 nedēļās, katls jātīra tikai 10-15 minūtes.
Apkures katlu iespējams vadīt attālināti ar interneta vai bezvadu telpas termostata palīdzību. Biopel aprīkojumā, ar automātiskās tīrīšanas moduli, katla vadības pults nodrošinās automātisku siltummaiņu tīrīšanu, kurināmā padevi un aizdedzināšanu.OPOP BIOPEL LINE sērijas granulu katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


BLACK STAR COMFORT granulu apkures katli

BLACK STAR COMFORT granulu apkures katli Granulu katls, kas aprīkots ar automātisko katla tīrīšanu. Šī katla lielākā priekšrocība ir siltummaiņu tīrīšana izmantojot mehāniskos tīrītājus un motora piedziņu. Graunulu katlam ir ļoti augsts lietderības koeficients, kas panākts palielinot dūmgāzu ceļu katlā. Granulu katli pieejami jaudas diapazonā 10-40kW. Izmantojamas 6-8mm granulas.Kūrināmais: granulas 6-8mm

BLACK STAR COMFORT tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


NBE (NordjyskBioenergi) RTB granulu apkures katli

NBE (NordjyskBioenergi) RTB granulu apkures katli RTB ir jaunākās paaudzes granulu katli, kas prasa tikpat maz rūpju, kā siltumsūkņi, gāzes apkure vai šķidrā kurināmā apkure. Nepieciešama vienīgi granulu papildināšana bunkurā un pāris reizes gādā pelnu kastes izbēršana. Katla tīrīšanu, degšana procesa uzraudzību veiks katla automātika.
Viss RTB katlu ražošanas un izstrādes process notiek Dānijā, rūpnīcā NBE (NordjyskBioenergi). NBE produkcija aizņem 60-70% Dānijas tirgus un ap 10% no kopējā Eiropas granulu katlu tirgus.

NBE RTB tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Lieljaudas granulu katli OPOP BLACK STAR 100-200kW

Lieljaudas granulu katli OPOP BLACK STAR 100-200kW OPOP produkcijas klāstā pieejami lielas jaudas industriālie granulu apkures katli, kas paredzēti lielu platību apkurināšanai. Ērtai apkures sistēmas kontrolei, katliem pieejama attālinātā vadības sistēma, kas ļaus sekot līdzi degšanas procesiem un vadīt tos neatrodoties uz vietas. Katlu komplektācijā ietilpst katls, deglis, automātika, granulu padevējs, granulu tvertne 220kg
OPOP lieljaudas BLACK STAR granulu katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

GreenEcoTherm granulu apkures kamīni

GreenEcoTherm granulu apkures kamīni Karstā gaisa granulu kamīns PS 9Pony/PS9D ir automātiska ierīce, kas izmanto koksnes granulas ar diametru 6mm. Granulu kamīns ir paredzēts vietējai apkurei lauku mājai, krodziņam un līdzīgiem objektiem ar kopējo apkures platību līdz 90m2. Plīts atklāj unikālu termiskās pie operācijas komfortu, kā arī dzīvu uguni un mājīgu komfortu. Granulu kamīni nodrošina unikālu termisko komfortu, dzīvo uguni, mājīgu atmosfēru un mūsdienīgu dizainu.

GreenEcoTherm granulu apkures kamīnu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Granulu apkures katlu un sistēmu serviss

Granulu apkures katlu un sistēmu serviss 1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108
Saistītie produkti: