Kombinētie apkures katli


Kombinētie apkures katli Kombinētie apkures katli paredzēti kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm, vai automātiskā režīmā izmantojot kokskaidu granulas 6-8mm. Atkarībā no katla modeļa kurinot manuālā režīmā degli būs nepieciešams demontēt, vai arī to būs iespējams atstāt uz katla.Apkures katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna (sk. skaidrojumu pie cietā kurināmā apkures katliem). Ja esat iegādājies papildus vēl vienas durvis apkures katlam, uz kurām uzstādīts granulu deglis, kurinot manuālā režīmā degli būs iespējams demontēt ar visām durvīm un uzstādīt rezerves katla durvis.

Uzstādot granulu degli, varēsiet atteikties no pastāvīgas kurināšanas un katla uzraudzības – atliek iestatīt apkures ūdens vai telpas temperatūru, un pārējo nodrošinās granulu deglis.

Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu iekārtas. To aprakstu, jaudu un cenas skatīt atbilstošajās nodaļās:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

OPOP H4EKO sērijas kombinētie apkures katli

OPOP H4EKO sērijas kombinētie apkures katli Tērauda cietā kurināmā katli H4EKO manuālā režīmā ir paredzēti kurināšanai ar malku, skaidu briketēm un oglēm, vai automātiskā režīmā izmantojot koksnes granulas ar diametru 6-8 mm.Tam būs jāpievieno granulu deglis. Izvēloties kā kurināmo malku, skaidu briketes vai ogles granulu deglis jādemontē. Jaudas diapazons tērauda katliem H4EKO ir no 12 līdz 50 kW ar manuālajā režīmā kurinot ar malku vai oglēm un 2-24 kW automātiskā režīmā, izmantojot koksnes granulas.

OPOP H4EKO sērijas kombinēto apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


BISOLID Saver A kombinētie apkures katli

BISOLID Saver A kombinētie apkures katli BISOLID katli ir paredzēti, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc granulu/malkas apkures katliem. Šie katli nodrošina augstu efektivitāti un tādējādi zemākas apkures izmaksas.
BISOLID sērija Saver A ir unikāls apkures katls. Tas ir aprīkots ar pastāvīgi uzstādītu granulu degli Bisolid, un pēc nepieciešamības var tikt lietots kurinot ar malku vai granulām neatvienojot degli no apkures katla. Deglis ļauj izmantojot kokmateriālu degkamerā un kurinot katlu ar malku degli nav nepieciešams demontēt no apkures katla.
Augstā efektivitāte tiek sasniegta pateicoties tērauda korpusam ar trīsceļu siltummaini. Uzticama, kompakta un vienkārša katla konstrukcija ļauj izmantot malku (līdz 40 cm).BISOLID Saver A kombinēto apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

OPOP UNI K sērijas kombinētie apkures katli

OPOP UNI K sērijas kombinētie apkures katli OPOP UNI K sērija būs pareizā izvēle, ja kā kurināmo vēlaties izmantot dažāda veida granulas, šķeldu un malku. Katla korpuss ir izgatavots no čuguna – to izgatavo viens no vadošajiem čuguna katlu ražotājiem Čehijā. Katlā kā kurināmo var izmantot koksnes, kūdras, salmu granulas, graudus, šķeldu, malku, ogles un briketes. Granulu/malkas katls ir ērti un viegli lietojams.

OPOP UNI K sērijas kombinēto apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Kombinēto apkures katlu un sistēmu serviss

Kombinēto apkures katlu un sistēmu serviss 1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums: 30 EUR/h (ar PVN)

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108
Saistītie produkti: