Kondicionieri


Kondicionieri Kondicionieri – kaut kas, kas spēj uzlabot citu materiālu kvalitāti, tomēr ar terminu kondicionieri mēs parasti saprotam gaisa kondicionierus. Tās ir ierīces, kas padara sadzīvi komfortablāku.

Kas ir gaisa kondicionieri?

Gaisa kondicionēšana ir pazīstama cilvēcei vairākus gadsimtus, izmantojot, piemēram, ledu. Šāds process bija ļoti laikietilpīgs un dārgs. Attīstoties tehnoloģijām, vairāk kā 60 gadus atpakaļ, tika izgudroti pirmie kondicionieri – iekārtas, kas izmantojot freona fizikālās īpašības, spēj iegūt vēsumu arī ļoti karstā laikā un pārnest to uz telpu.

Gaisa kondicionieris ir pilnībā automatizēta iekārta, kas nodrošina lietotājam vēlamo, komfortablo temperatūru, dzesējot telpas gaisu un nodrošinot komfortablu mitruma līmeni. Moderni gaisa kondicionieri veic arī apsildes, gaisa attīrīšanas un jonizācijas funkcijas.

Kondicionēšanās iekārtām energoefektivitāti apzīmē ar EER – koeficients, kas izsaka, cik patērējot 1kW elektrības būs iespējams saražot aukstuma kW vienības. Viena ātruma kondicionieriem šī attiecība ir par 20-70% zemāka kā inverter tipa kondicionieriem. Inverter tipa kondicionieri patērēs par 20-70% elektrības mazāk salīdzinot ar parastajiem kondicionieriem, bet to cena būs 1,5-3 reizes dārgāka.

Jāņem vērā arī tas, ka inverter tipa kondicionieri, ziemas sezonā kalpos kā gaiss-gaiss siltumsūkņi un nodrošinās telpās silto gaisu, efektīvi un ekonomiski strādājot līdz pat -25°C grādi āra gaisa temperatūrai, savukārt viena ātruma kondicionieri paredzēti izmantošanai galvenokārt vasaras sezonā, gada aukstajā laikā tie spēs darboties līdz -5°C āra gaisa temperatūrai.

Mūsu piedāvājumā pieejami sekojoši gaisa kondicionieri:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

AlpicAir kondicionieri

AlpicAir kondicionieri AlpicAir sadzīves sērijas gaisa kondicionieri paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas un klusas iekārtas.

AlpicAir gaisa kondicionieriem ir moderns dizains un tie ir ērti ikdienas lietošanā. Sadzīves sērijas gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar elektronisku vadību, pulti, „timer” funkciju, vairāku ātrumu ventilatoru un automātisku temperatūras uzturēšanu.

Kondicionieri pieejami jaudas diapazonā no 2kW-18kW. Šādas iekārtas piemērotas telpām no 5m2 līdz pat vairākiem simtiem m2. Kondicionieri pieejami:

  • Sienas variants (klasiski balts/bēšs vai speciāli dizaina modeļi sudraba/melnā krāsā)
  • Griestu kasete – iebūvējama griestos, redzama tikai dekoratīvā reste, gaisa plūsma uz 4 pusēm
  • Kanāla tipa kondicionieris – parasti iekārta iebūvēta virs griestiem un dzesēšana notiek pa gaisa kanāliem. Telpā ir redzami tikai nosūces un padeves difuzori
  • Konsoles tipa – lielas jaudas kondicionieri, stiprināmi pie sienas vai griestiem. Parasti izmanto lielām telpām, veikalos, noliktavās, zālēs.

Modeļu aprakstu, jaudu, cenas (t.sk. ar montāžu) skatīt šeit.

AlpicAir Multi-split kondicionieri

AlpicAir kondicionieri Kad ir nepieciešams nodrošināt vēsumu vairākās telpās un nevēlaties vairākus ārējos blokus, tad AlpicAir Multi split sistēma būs labākais risinājums. Viens ārējais bloks spēj apkalpot 2-5 iekšējos kondicioniera blokus, vienlaicīgi spējot atdzesēt atbilstošu istabu skaitu.

Šādus kondicionierus parasti izvēlas nelielām privātmājām vai birojiem. Vienas iekšējās iekārtas dzesēšanas jauda paredzēta telpai līdz 60m2. Ir pieļaujams uzstādīt vairākas iekārtas vienā telpā un summēt to dzesēšanas jaudu, nepārsniedzot atbilstošo ārējā bloka jaudu.

Alpicair profesionālā VRF un ūdens dzesēšanas sērija

VRF kondicionieriVRF kondicionieri VRF sistēma nozīmē, ka viens ārējais agregāts spēj nodrošināt aukstumu praktiski neierobežotam skaitam iekšējo agregātu. Šāda veida sistēmas priekšrocība – nav jāvelk caurules no katra ieksējā bloka uz ārējo, bet gan var izvilkt vienu lielāka diametra maģistrālo cauruli un pie tās pieslēgt daudz atzarus uz katru iekšējo bloku. Neskatoties uz to ka šādā sistēmā ir viens ārējais agregāts, katrai iekšdaļai, var uzstādīt savu vēlamo telpas temperatūru, kuru šī iekārta nodrošinās.

AlpicAir profesionālās sērijas gaisa kondicionieri paredzēti dažāda izmēra biroja telpām, viesnīcām, ražotnēm, noliktavām, kafejnīcām un klubiem. Iekārtas ir ar dažādām vadības iespējām – infrasarkanā pults vai centralizēta vadības pults ar iespēju pieslēgt centralizētai mājas vadības sistēmai.

Ārējie bloki aprīkoti ar inverter kompresora vadību, tādējādi ir zemāks elektrības patēriņš salīdzinot ar citu ražotāju viena ātruma iekārtām, sasniedzot pat 55% ietaupījumu. Iekārtu pieejamais jaudas diapazons ļoti plašs – sākot no 10kW līdz 450kW.


Mitsubishi Heavy Industries kondicionieri

Mitsubishi kondicionieri Mitsubishi Heavy Industries kondicionieri ir ļoti populāri un visā pasaulē pazīstami ar izcilo iekārtu kvalitāti. Vadošo pozīciju šis japāņu ražotājs saglabā pateicoties progresīvāko tehnoloģiju izmantošanai, kas dod energoefektivitāti, ilgu kalpošanas laiku, uzticamību, drošību un atbilst augstākajām dizaina prasībām.

Mitsubishi Heavy Industries sadzīves sērijā ietilpst gaisa kondicionieri, kas paredzēti izmantošanai dzīvojamās mājās, dzīvokļos, nelielos birojos u.c. telpās, kurās ir nepieciešamas kompaktas, ekonomiskas, klusas, vienkārši un ātri uzstādāmas iekārtas ar klasisku dizainu un ērtas ikdienas lietošanā. Iekārtas ir ideāli piemērotas arī serveru un telekomunikāciju telpās, kur nepieciešams nodrošināt to darbību 24h/365 dienas gadā.

Visi gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar elektronisku vadību (piem. automātiska temperatūras uzturēšanas funkcija), pulti, atliktā laika funkciju, gaisa plūsmas virziena regulēšanu pa labi/kreisi un augšu/leju, vairāku ātrumu ventilatoriem un dažāda veida gaisa filtrācijas un jonizācijas sistēmām, automātisko pašatīrīšanos. Visos Mitsubishi Heavy kondicionieros tiek izmantoti jaunāko tehnoloģiju Inverter tipa kompresori, kas patērē mazāku elektroenerģijas daudzumu (A+ marķējums).

Modeļu aprakstu, jaudu, cenas (t.sk. ar montāžu) skatīt šeit.


Samsung kondiconieri

Samsung kondiconieri Samsung darbība ir vērsta uz inovatīvu tehnoloģiju radīšanu ikvienā sadzīves elektronikas jomā, kas cilvēku dzīvi padara komfortablāku. Samsung kondicionierus var vadīt pat ar TV pulti vai viedtālruni. Samsung dizaina kondicionieru sērijas K un Y ir aprīkotas Smart Wi-Fi funkciju – iespēja attālināti ar datora vai viedtālruņa palīdzību vadīt kondicioniera darbību.

Samsung gaisa kondicionieriem ir izsmalcināts dizains, lieliski iederas dažādos interjeros. Samsung gaisa kondicionieri nodrošina maksimālu komfortu ar attīrītu un svaigu gaisu. Šie gaisa kondicionieri izmanto R410a aukstuma aģentu/freonu, kas ir videi draudzīgs.

Samsung gaisa kondicionieri tiek dēvēti par „gudrajiem kondicionieriem” – tie ir aprīkoti ar Smart Inverter tehnoloģiju, kas kondicioniera darbošanās laikā ļauj ietaupīt līdz pat 80% enerģijas, savukārt enerģijas patēriņš gaidīšanas (standby) režīmā ir 0,8W, kas ir desmit reizes mazāks nekā citu ražotāju kondicionieriem (A+ marķējums).

Samsung ārējā kondicioniera daļa ir apstrādāta ar pretkorozijas pārklājumu, kas pasargās to no rūsēšanas un paildzinās gan siltummaiņa, gan paša gaisa kondicioniera darbības mūžu. Iekārtas var droši uzstādīt jūras tuvumā, kur ir paaugstināts mitrums un sāls daudzums gaisā.

Modeļu aprakstu, jaudu, cenas (t.sk. ar montāžu) skatīt šeit.


Daikin kondiconieri

Daikin kondiconieri

Japāņu kondicionieru un siltumsūkņu ražotājs Daikin ir komerciāliem un rūpnieciskiem nolūkiem paredzēto klimata sistēmu vadošais ražotājs pasaulē un uzkrājis milzīgu pieredzi, lai apmierinātu jebkura klienta vēlmes! Nostiprinājis savas pozīcijas piedāvājot dažāda veida kondicionierus un produkcija pieejama vairāk nekā 140 pasaules valstīs.

Uzņēmums par prioritāti izvirzījis videi draudzīgu un augstākās kvalitātes iekārtu ražošanu, tādēļ ražotāja iekārtas izceļas ar visaugstākajiem energoefektivitātes rādītājiem – tās var izmantot gan arktiskā salā, gan tropiskā svelmē.

Daikin produkti nodrošinās augstu komforta līmeni un radīs ideālu iekštelpu klimatu! Visas iekārtas aprīkotas ar lietotājam draudzīgu un ērtu vadības pulti, bet papildus iegādājoties web kontroli, iespējams vadīt attālināti izmantojot viedtālruni. Ražotāja iekārtas vairakkārt saņēmušas augstāko atzinību un novērtējumu dažādos prestižos nozares izstādēs.

Daikin piedāvā risinājumus dzīvokļiem, privātmājām, datu centriem, lidostām, noliktavām, birojiem, slimnīcām, vīna studijām, skolām, viesnīcām, veikaliem u.c.

Modeļu aprakstu, jaudu, cenas (t.sk. ar montāžu) skatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Kondicionieru serviss

Kondicionieru uzstādīšana 1. Kondicionieru uzstādīšana

Kondicionieru montāža ir viegli un ātri izdarāma – nepieciešamajās telpās uzstāda iekšējos agregātus, izurbj caurumu sienā un savieno to ar ārējo bloku. Veicam montāžu gan pie mums iegādātām iekārtām, gan citur pirktām. Pie mums pirktām iekārtām piedāvājam ļoti pievilcīgas cenas montāžai (skatīt atbilstošo modeļu cenas). 5 gadu garantija montāžas darbiem. Mēs tik labi pārzinam savu specialitāti, ka droši varam apgalvot, ka veicam kvalitatīvāko montāžu Latvijā.

Kondicionieru montāžas soli pa solim aprakstu un izcenojumus varat apskatīt šeit.

2. Kondicionieru apkope

Lai nodrošinātu optimālu kondicionieru darbību, reizi mēnesī ir jātīra kondicioniera filtri, ko klients pats var izdarīt atverot iekšējā bloka priekšējo vāku un izņemot filtrus. Tie ir jānoskalo zem ūdens vai jāizsūc ar putekļusūcēju un jāievieto atpakaļ tiem paredzētajā vietā.

Reizi gadā vajadzētu veikt kondicioniera profilaktisko apkopi, pieaicinot speciālistu – iztīrīt to ar speciālu ķīmiju, pārbaudīt savienojumus un pieslēgumus.

Kondicionieru apkope ar PVN: 25 EUR
Inženiera izsaukums ar PVN: 30-35 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108