Malkas apkures katli


Malkas apkures katli

Malkas apkures katli ir pats tradicionālākais un ekonomiskākais apkures veids. Malkas katli var būt ražoti no tērauda vai čuguna.

Tērauda apkures katlam ir garš dūmgāzu ceļš, kur siltums no sadegšanas procesa tiek atdots apkures sistēmai, līdz ar to nodrošinot augstu lietderības koeficientu un taupot kurināmo. Čuguna apkures katlam darbības mūžs būs daudzkārt lielāks nekā tērauda apkures katlam, taču tērauda katlos kurināmais sadegs ar augstāku efektivitāti. Tērauda malkas katls būs ērtāks tīrīšanā, pateicoties taisnajām katla sieniņām. Svarīgs faktors malkas katla izvēlē ir arī tā uzbūve, cik liela ir katla ietilpība, kāds ir pieļaujamais malkas pagales garums, kāds ir siltummaiņu izkārtojums utt.. No šiem parametriem būs atkarīga apkures katla efektivitāte.

Praktiski jebkuram malkas apkures katlam nākotnē ir iespējams uzstādīt granulu degli, tādējādi iegūstot gandrīz automatizētu apkures veidu.

Commodus piedāvā plašu malkas apkures katlu klāstu:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

OPOP UNI Sērijas malkas apkures katli

OPOP UNI Sērijas malkas apkures katli

OPOP UNI čuguna katli paredzēti privātmāju, nelielu daudzīvokļu māju, biroju un veikalu apkurei. Čuguna katlos kā kurināmo var izmantot visu cieto kurināmo – koku, skaidu briketes, ogles. Čuguna katli pieejami dažādās jaudās no 13-53kW. Ar šo katlu var apsildīt telpas platībā no 70-500m2.

OPOP UNI Sērijas malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


OPOP ECOMAX sērijas malkas apkures katli

OPOP ECOMAX sērijas malkas apkures katli

Katls ir veidots no tērauda plāksnēm ar biezumu 6mm. Augšējā katla daļā atrodas ielādes kamera, apakšējā – degšanas kamera. Abas telpas ir atdalītas ar keramikas sprauslām. Katla priekšdaļā ir pūtējs ko izmanto primārā un sekundārā gaisa pārvietošanai uz degšanas kameru. Ecomax apkures katla aizmugurējā daļā atrodas siltummainis, dūmvada pieslēgums un tīrīšanas atveres.

OPOP ECOMAX sērijas malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


HERCULES U22 tipa malkas apkures katli

HERCULES U22 tipa malkas apkures katli

Universāls čuguna katls mājām kā arī mazākām telpām ar pašplūsmas vai piespiedu ūdens cirkulāciju centrālapkurē. Visā Eiropā lietošanā ir vairāk kā 200000 šāda tipu katlu. Šis katls ir universāls, jo ir iespēja samērā viegli pārveidot no cietā kurināmā uz gāzes/šķidrā kurināmo un otrādi.

HERCULES U22 tipa malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


HERCULES U26 tipa malkas apkures katli

HERCULES U26 tipa malkas apkures katli

VIADRUS Hercules U26 čuguna centrālapkures katli ir paredzēti kurināšanai ar cieto kurināmo – ogles, koks, skaidu briketes vai malka. Katla siltummainis ir no čuguna sekcijām. Katlus var lietot pašplūsmas vai piespiedu plūsmas apkures sistēmās. Kurtuves lūka ir pietiekami liela lai varētu ievietot lielus malkas klučus.

HERCULES U26 tipa malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


GreenEcoTherm gāzu ģenerācijas apkures katli

GreenEcoTherm gāzu ģenerācijas apkures katli

Malkas gāzu ģenerācijas karstā ūdens apkures katli no sērijas GreenEcoTherm (nominālās jaudas 22, 35, 52 kW) tiek uzstādīti apkures sistēmās, kas paredzētas privātmāju, krodziņu, biroju un veikalu apkurei. Kā kurināmais tiek izmantotas briketes un malka ar mitruma saturu līdz 20%. Katls ir izgatavots no tērauda plāksnēm, tam ir moderns dizains, augsta efektivitāte, ērta lietošana un vienkāršota tīrīšanas procedūra.

GreenEcoTherm gāzu ģenerācijas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Rojek malkas apkures katli

Rojek malkas apkures katli

ROJEK inženieri ir izstrādājuši unikālu apkures katla konstrukciju, kurai ir daudz priekšrocību salīdzinot ar citiem ražotājiem.

Rojek apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Malkas katlu un sistēmu serviss

Malkas apkures katlu un sistēmu serviss

1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108
Saistītie produkti: