OPOP granulu katli


OPOP granulu katli OPOP ir Čehijas uzņēmums, kura darbības pirmsākumi meklējami 1949. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Čehijas pilsētā ValasskeMezirici.

OPOP piedāvā tērauda un čuguna centrālapkures katlus. Ērta un ekonomiska darbība, ilgs kalpošanas laiks ir galvenās OPOP produkcijas priekšrocības. OPOP aktīvi strādā, lai papildinātu produktu klāstu un piedāvātu jaunākos un modernākos risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iesaistās dažādos izglītības un sociālajos projektos, atbalsta studentus mācību procesā, sponsorē sporta pasākumus.

OPOP kompānijas vēsture:

  • 1949 – tiek dibināta kompānija Okresní průmyslový a opravárenský podniek
  • 1959 – tiek uzsākta cietā kurināmā katlu ražošana
  • 1994 – tiek dibināts uzņēmums OPOP spol. s.r.o
  • 1999 – uzsākta sildītāja LK 100 ražošana un tirdzniecība
  • 2001 – uzsākta krāšņu LT8 un LT8 LUX ražošana un tirdzniecība
  • 2005 – uzsākta pirmā automātiskā granulu katla BIOCOMFORT ražošana
  • 2008 – uzsākta malkas gāzu ģenerācijas apkures katla ECOMAX tirdzniecība
  • 2010 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katls BLACK STAR
  • 2014 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katlu sērija BIOPEL LINE

Commodus piedāvā plašu OPOP granulu katlu klāstu:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Granulu katli OPOP BIOPEL LINE

Granulu katli OPOP BIOPEL LINE OPOP BIOPEL LINE sērijas ērtie, automātiskie, granulu apkures katli nodrošinās ekonomisku un ekoloģisku apkuri Jūsu mājā, ražotnē vai jebkurā citā maza, vidēja un liela izmēra objektā. Šī pārdomātā apkures katlu sērija prasa minimālu uzmanību – reizi 2 nedēļās, katls jātīra tikai 10-15 minūtes.

Apkures katlu iespējams vadīt attālināti ar interneta vai bezvadu telpas termostata palīdzību. Biopel aprīkojumā, ar automātiskās tīrīšanas moduli, katla vadības pults nodrošinās automātisku siltummaiņu tīrīšanu, kurināmā padevi un aizdedzināšanu.

OPOP BIOPEL LINE sērijas granulu katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Granulu katls BLACK STAR COMFORT

OPOP H sērijas tērauda apkures katli Granulu katls, kas aprīkots ar automātisko katla tīrīšanu. Šī katla lielākā priekšrocība ir siltummaiņu tīrīšana izmantojot mehāniskos tīrītājus un motora piedziņu. Graunulu katlam ir ļoti augsts lietderības koeficients, kas panākts palielinot dūmgāzu ceļu katlā. Granulu katli pieejami jaudas diapazonā 10-40kW. Izmantojamas 6-8 mm granulas. Kūrināmais: granulas 6-8mmJaudu varianti: 10, 20, 30, 40kW

OPOP Black Star COMFORT granulu katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Lieljaudas granulu katli OPOP BLACK STAR 100-200kW

Lieljaudas granulu katli OPOP BLACK STAR 100-200kW OPOP produkcijas klāstā pieejami lielas jaudas industriālie granulu apkures katli, kas paredzēti lielu platību apkurināšanai. Ērtai apkures sistēmas kontrolei, katliem pieejama attālinātā vadības sistēma, kas ļaus sekot līdzi degšanas procesiem un vadīt tos neatrodoties uz vietas. Katlu komplektācijā ietilpst katls, deglis, automātika, granulu padevējs, granulu tvertne 220kg
OPOP lieljaudas BLACK STAR granulu katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.
Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Apkures katlu un sistēmu serviss

Granulu katlu un sistēmu serviss 1. Granulu katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko granulu katlu, sagatavosim granulu katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu granulu katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Granulu katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Granulu katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu granulu katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Granulu katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108