OPOP malkas katli


OPOP Malkas apkures katli OPOP ir Čehijas uzņēmums, kura darbības pirmsākumi meklējami 1949. gadā. Uzņēmuma ražotne atrodas Čehijas pilsētā ValasskeMezirici.

OPOP piedāvā tērauda un čuguna centrālapkures katlus. Ērta un ekonomiska darbība, ilgs kalpošanas laiks ir galvenās OPOP produkcijas priekšrocības. OPOP aktīvi strādā, lai papildinātu produktu klāstu un piedāvātu jaunākos un modernākos risinājumus saviem klientiem. Uzņēmums iesaistās dažādos izglītības un sociālajos projektos, atbalsta studentus mācību procesā, sponsorē sporta pasākumus.

OPOP kompānijas vēsture:

  • 1949 – tiek dibināta kompānija Okresní průmyslový a opravárenský podniek
  • 1959 – tiek uzsākta cietā kurināmā katlu ražošana
  • 1994 – tiek dibināts uzņēmums OPOP spol. s.r.o
  • 1999 – uzsākta sildītāja LK 100 ražošana un tirdzniecība
  • 2001 – uzsākta krāšņu LT8 un LT8 LUX ražošana un tirdzniecība
  • 2005 – uzsākta pirmā automātiskā granulu katla BIOCOMFORT ražošana
  • 2008 – uzsākta malkas gāzu ģenerācijas apkures katla ECOMAX tirdzniecība
  • 2010 – tirdzniecībā nonāk granulu apkures katls BLACK STAR

Commodus piedāvā plašu OPOP malkas apkures katlu klāstu:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Čuguna malkas katli / OPOP UNI Sērija

OPOP UNI Čuguna malkas katli OPOP UNI čuguna katli paredzēti privātmāju, nelielu daudzdzīvokļu māju, biroju un veikalu apkurei. Čuguna katlos kā kurināmo var izmantot visu cito kurināmo – koks, skaidu briketes, ogles. Čuguna katli pieejami dažādās jaudās no 13-53kW. Ar šo katlu var apsildīt telpas platībā no 70-500m2.OPOP čuguna centrālapkures katlus var izmantot gan pašplūsmas apkures sistēmās, gan piespiedu ūdens cirkulācijas sistēmās. Slēgtā apkures sistēmā obligāti katls jālieto kopā ar spiediena drošības vārstu, lai novērstu katla pārkaršanu un sistēmas bojājumus. 3 loku dūmgāzu ceļš nodrošina augstu katla efektivitātes koeficientu ar mazu izmešu daudzumu.

OPOP UNI sērijas čuguna malkas katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Čuguna malkas katli / OPOP UNI K Sērija

OPOP UNI K Čuguna malkas katli OPOP UNI K sērija būs pareizā izvēle, ja kā kurināmo vēlaties izmantot dažāda veida granulas, šķeldu un malku. Katla korpuss ir izgatavots no čuguna – to izgatavo viens no vadošajiem čuguna katlu ražotājiem Čehijā. Katlā kā kurināmo var izmantot koksnes, kūdras, salmu granulas, graudus, šķeldu, malku, ogles un briketes. Granulu/malkas katls ir ērti un viegli lietojams.

OPOP UNI K sērijas čuguna malkas katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


Tērauda malkas katli / OPOP ECOMAX sērija

OPOP ECOMAX sērijas tērauda malkas katli Katls ir veidots no tērauda plāksnēm ar biezumu 6mm. Augšējā katla daļā atrodas ielādes kamera, apakšējā – degšanas kamera. Abas telpas ir atdalītas ar keramikas sprauslām. Katla priekšdaļā ir pūtējs ko izmanto primārā un sekundārā gaisa pārvietošanai uz degšanas kameru. Ecomax apkures katla aizmugurējā daļā atrodas siltummainis, dūmvada pieslēgums un tīrīšanas atveres.

OPOP ECOMAX sērijas tērauda malkas katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Apkures katlu un sistēmu serviss

Apkures katlu un sistēmu serviss 1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Klientam pašam ir jāseko līdzi degļa stāvoklim, iztīrot un notīrot redzamās daļas, tomēr degļa apkopi labāk uzticēt profesionāļiem. Apkope iekļauj degļa izjaukšanu, detaļu tīrīšanu, eļļošanu, savienojumu pārbaudi, aizdedzināšanas mehānisma pārbaudi un ja nepieciešams nomaiņu, katla darbības pārbaudi un ieregulēšanu.

Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108