Viadrus apkures katli


Viadrus apkures katli VIADRUS ir čehu ražotājs, kura pirmsākumi meklējami tālajā 1885.gadā, tas ir zināms kā viens no senākajiem un pazīstamākajiem nozares uzņēmumiem Eiropā. Uzņēmums specializējies čuguna produktu ražošanā, īpaši apkures iekārtu izgatavošanā. VIADRUS saviem klientiem piedāvā čuguna apkures katlus un radiatorus.

Ilgu darbības gadu pieredze metalurģijā apvienojumā ar modernajām tehnoloģijām, sniedz augstāko kvalitātes garantiju un ilgu produkcijas kalpošanas laiku.

VIADRUS saviem produktiem nodrošina vairākas reizes ilgāku kalpošanas laiku salīdzinot ar parastajiem metāla katliem. Tas panākts ražošanā izmantojot pašu ražoto čugunu. VIADRUS cietā kurināmā čuguna katli ir drošs un lēts siltuma avots vairāku desmitu gadu garumā, lieliska cenas un efektivitātes attiecība. Pārbaudīta konstrukcija, darbības uzticamība un nesalīdzināms kalpošanas laiks – visas šīs priekšrocības apvienotas VIADRUS čuguna apkures katlos.

Uzņēmums saņēmis ISO 9001 sertifikātu par atbilstību kvalitātes vadības sistēmas prasībām un ISO 14001 sertifikātu par atbilstību vides pārvaldības prasībām.
Kā kurināmo var izmantot malku, ogles vai briketes.

Mūsu firmas speciālisti veiks pie mums iegādāto katlu vai arī citur pirkto VIADRUS apkures katlu montāžu par ļoti izdevīgu cenu. Varam izbūvēt pilnīgi jaunu centrālapkures sistēmu, modernizēt esošo vai arī veikt tikai apkures katla pieslēgumu.

Piedāvājumā ir sekojoši VIADRUS apkures katli:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

VIADRUS HERCULES U22 tipa malkas apkures katli

HERCULES U22 tipa malkas apkures katli Universāls čuguna katls mājām kā arī mazākām telpām ar pašplūsmas vai piespiedu ūdens cirkulāciju centrālapkurē. Visā Eiropā lietošanā ir vairāk kā 200000 šāda tipu katlu. Šis katls ir universāls, jo ir iespēja samērā viegli pārveidot no cietā kurināmā uz gāzes/šķidrā kurināmo un otrādi.

HERCULES U22 tipa malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


VIADRUS HERCULES U26 tipa malkas apkures katli

HERCULES U26 tipa malkas apkures katli VIADRUS Hercules U26 čuguna centrālapkures katli ir paredzēti kurināšanai ar cieto kurināmo – ogles, koks, skaidu briketes vai malka. Katla siltummainis ir no čuguna sekcijām. Katlus var lietot pašplūsmas vai piespiedu plūsmas apkures sistēmās. Kurtuves lūka ir pietiekami liela lai varētu ievietot lielus malkas klučus.

HERCULES U26 tipa malkas apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108
Saistītie produkti: