Tērauda apkures katli

Tērauda apkures katli Tērauda apkures katli ir centrālapkures katli, kas paredzēti privātmāju, nelielu daudzīvokļu māju, biroju un veikalu apkurei. Tērauda katlos kā kurināmo var izmantot visu cieto kurināmo – malka, skaidu briketes, ogles.

Tērauda apkures katliem ir augsts lietderības koeficients (70 – 90%) un mazāks kurināmā patēriņš. Tas panākts pateicoties garajam dūmgāzu ceļam (siltums no sadegšanas procesa tiek nodots apkures sistēmā). Degšanas laiks tērauda katliem svārstās no 4 līdz 6 stundām, taču atsevišķiem modeļiem,kurinot ar malku, var sasniegt pat 18 stundas. Apkures katlu pareizi uzstādot un apsaimniekojot, tā kalpošanas laiks var sniegties līdz pat 15 gadiem.

Izvēloties tērauda apkures katlu nepieciešams oderēt dūmvadu ar nerūsējošā tērauda cauruli.Tērauda katliem ir augsts lietderības koeficients, līdz ar to izejošā dūmgāzu temperatūra ir zema.Tā pazeminās zem rasas punkta (580C) un veidojas kondensāts, kas bojā skursteni.

Tērauda katla uzstādīšanas izmaksas būs dārgākas salīdzinot ar čuguna lapkures katlu, jo nepieciešams vairāk regulējošās armatūras – divi cirkulācijas sūkņi, četrgaitas vārsts, skursteņa odere u.c.. Apkures katlu ir ērti iztīrīt no degšanas blakusproduktiem pateicoties gludajām katla sienām.

Mūsu piedāvājumā ir sekojošu zīmolu un sēriju tērauda apkures katli:

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

OPOP H sērija

OPOP H sērijas tērauda apkures katli Čehijā ražots augstākās kvalitātes tērauda apkures katls, kas paredzēts kurināšanai ar malku. Šis apkures katls būs ideāli piemērots privātmāju, ražošanas telpu, veikalu un citu ēku apsildīšanai. Jauda no 12 – 50kW. Jaunākās inovācijas un jauna dizaina sekundārā gaisa ievade nodrošina to, ka nav nepieciešama liela skursteņa vilkme.

OPOP H tērauda apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Lai labāk iepazītos ar H4 sērija apkures katlu, ieskām noskatīties VIDEO:


OPOP ECOMAX sērija

OPOP ECOMAX sērijas tērauda apkures katli Čehijā ražots augstākās kvalitātes tēraudagāzu ģenerācijas apkures katls, piemērots kurināšanai ar malku, kuras mitrums nedrīkst pārsniegt 20%. Katla efektivitāte – 80%. Katlam ir liela izmēra kurtuve, kas pieļauj liela izmēra kurināmā sadedzināšanu. Malkas garums no 39 – 58cm. Katla sieniņu biezums 6mm. Šis apkures katls būs ideāli piemērots privātmāju, ražošanas telpu, veikalu un citu ēku apsildīšanai. Jauda no 25 – 42kW.

OPOP ECOMAX tērauda apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


ROJEK KTP sērija

ROJEK KTP sērijas tērauda apkures katli Malkas gāzu ģenerācijas apkures katlā apvienota gāzu ģenerācijas un tradicionālā degšana, kas ļauj izmantot malku ar mitrumu 35%!Katla efektivitāte – 80%. Jauda no 20 – 49kW. Malkas garums no 50 – 62cm.

ROJEK KTP tērauda apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.


BISOLID Saver A

BISOLID tērauda apkures katli BISOLID katli ir paredzēti, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc granulu/malkas apkures katliem. Šie katli nodrošina augstu efektivitāti un tādējādi zemākas apkures izmaksas.

BISOLID Saver A tērauda apkures katlu tehniskos parametrus un cenas var apskatīt šeit.

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108

Tērauda apkures katlu un sistēmu serviss

Tērauda apkures katlu serviss 1. Apkures katla un visas apkures sistēmas plānošana un montāža.

Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko tērauda apkures katlu, sagatavosim apkures katla un visas apkures sistēmas montāžas piedāvājumu. Piedāvājam bez maksas klātienē novērtēt Jūsu objektu, lai sagatavotu precīzu apkures katla un apkures sistēmas izbūves piedāvājumu. Mums ir nepieciešamā kvalifikācija, pieredze, instrumenti, lai visus nepieciešamos darbus paveiktu ātri un kvalitatīvi.

2. Apkures katla profilakse un apkope garantijas laikā.

Apkures katliem ir 5 gadu garantija. Commodus meistari nodrošinās garantijas un pēc garantijas apkalpošanu, kā arī veiks ikgadējo profilaktisko apkopi Jūsu apkures katlam, lai tas kalpotu ilgi un efektīvi.

Apkures katlu profilakses un apkopes izcenojumus varat apskatīt šeit.

Inženiera izsaukums ar PVN: 30 EUR/h

Pieprasīt konsultāciju Tel.:27088108