Отопительные котлы Тепловые насосы Кондиционеры Солнечные панели

Эксперт систем отопления

Сандис Айнарс

“Esmu palīdzējis izveidot vairākus tūkstošus apkures un kondicionēšanas sistēmas.”

Sanda 10+ gadu pieredzē ir bijuši dažādi objekti – gan 25m2 dzīvoklis, gan 4000m2 biroja ēka. Viņš augstu vērtē kolēģu profesionālismu, un zina, ka tieši kopīgiem spēkiem, strādājot komandā, būs, kā pats saka, “vieglāk stumt vezumu”. Sandis ir pretimnākošs un draudzīgs, un vienmēr labprāt atbildēs uz jebkuriem jautājumiem par apkuri, kā arī palīdzēs atrast individuāli labāko risinājumu. 

Менеджер проекта

Генри Вимба

“Atradīšu klientam vispiemērotāko un atbilstošāko risinājumu!” 

Henrijs māk atrast pareizo pieeju katram klientam un tā vajadzībām, dāsni sniedzot padomus un konsultācijas, to skaitā arī atbildot par eksporta pasūtījumiem. Profesionāli orientējoties apkures un kondicionēšanas sfērā, viņš pārzina atšķirīgās nianses dzīvokļu, privātmāju un komerciālo objektu aprīkošanā. Viņa uzraudzībā kondicionieru apkope un remonta grafiks tiek izpildīts maksimāli ātri, pielāgojoties klienta iespējām.

Brīvajā laikā Henrijs nodarbojas ar sportu un piedalās riteņbraukšanas sacensībās. 

Специалист по отоплению

Марис Милейка

“Neviens apkures, kondicionēšanas vai ventilācijas projekts nav man par grūtu!”

Mārim ir ilgu gadu pieredze gan ar lieliem, gan maziem projektiem. Viņš ir teorētiķis un praktiķis, un viņa darba lauciņš ir projektu un tāmju izstrāde. Ar vieglu roku sagatavo komunikācijas projektus un sastāda materiālu un darbu tāmi. Kā Māris saka: “Paši projektējam un izbūvējam sistēmas – variet būt droši, ka sistēma darbosies efektīvi ne tikai uz papīra, bet arī dzīvē.”

Brīvajā laikā Mārim patīk iesaistīties dubļu izbraucienos ar mašīnu. 

Клиенты и их отзывы

Зачем выбирать Commodus?

Всемирно известный продукт

Mūsu saskarsme ar klientu sākas ar konsultāciju. Konsultācijas mērķis ir noteikt optimālāko risinājumu. Sadarbība ar labākajiem pasaules ražotājiem ļauj piedāvāt Jums augstu iekārtu kvalitāti un zemu cenu.

Благоприятная установка/монтаж

Komandu izceļ milzīga praktiskā pieredze. Jūs varat rēķināties ar eksperta skatījumu uz jebkuru niansi. Pārdotajām iekārtām piedāvājam īpašas montāžas cenas.

Быстрое гарантийное и послегарантийное обслуживание

Būtiska mūsu biznesa procesa daļa ir operatīvi sniegto preču un montāžas garantijas darbi. Mūs ir atzinīgi novērtējuši gan mazi, gan lieli klienti. Jūs varat uz mums paļauties.

Калькулятор отопления

Калькулятор стоимости отопления поможет вам выбрать наиболее экономичный тип отопления и топлива.

Новости

Rojek
Hewalex

Задайте вопрос

Спасибо за ваш вопрос

45/5000 Специалист свяжется с вами в ближайшем будущем