Daikin Altherma – absolūts komforts dzīvojamiem un komerciāliem objektiem. Daikin Altherma sērijas gaiss-ūdens siltumsūkņi nodrošinās telpu apsildi, dzesēšanu, kā arī karstā ūdens sagatavošanu. Šie gaiss-ūdens siltumsūkņi spēj nodrošināt līdz pat piecām reizēm efektīvāku apkures sistēmu, nekā izmantojot tradicionālo fosilo kurināmo vai elektrību, jo tie izmanto āra gaisā esošo siltumu, tādejādi patērējot daudz mazāk enerģijas.

Iekārtas aprīkotas ar brīvi stāvošu siltummaini, kas minimizē iespēju iekārtas ārējam blokam apaugt ar ledu un radīt kādus bojājumus. Daikin Altherma iekārtas spēj efektīvi darboties līdz pat -25°C āra gaisa temperatūrai. Nav nepieciešams pamatnes sildelements, tādejādi iespējams ietaupīt enerģiju.

Iekārtas ārējais bloks aprīkots ar jauna dizaina gaisa izplūdes resti, kas nodrošina stabilu gaisa apmaiņu un nerada pārslodzi. Visās iekārtās izmantoti inovatīvie swing kompresori, kas nodrošina nepārtraukti augstu efektivitāti. Daikin Altherma iekārtas raksturo zemas ekspluatācijas izmaksas, kompakts iekārtas izmērs un ērta vadības sistēma.

Daikin Altherma zemas temperatūras „split” sistēma nodrošina labākos sezonas efektivitātes rādītājus, maksimālu ekspluatācijas izmaksu ekonomiju un ir piemērota jebkādiem klimatiskajiem apstākļiem, jo spēj izturēt visskarbāko ziemas salu!

Daikin Altherma ierīcēm 4-8 kW jaudas diapazonā ir īpašas konstrukcijas korpuss, kas novērš āra ierīces siltummaiņa apledošanu. Āra ierīcei ir brīvi iekārts siltummainis, kas nodrošina, ka āra ierīces apakšējā daļā neveidojas apledojums. Tas ir būtiski svarīgs pretsasalšanas aizsardzības elements, kura papildu priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams pamata plātnes elektriskais sildītājs. Arī gaisa izpūtes restes ir speciāli konstruētas tā, lai nepieļautu apledojuma veidošanos.

Daikin Altherma (ERLQ-C) ierīces 11-16 kW jaudas diapazonā ir aprīkotas ar speciālu pretsasalšanas aizsardzību. Karsta tvaika caurplūde: karsts gāzveida aukstumaģents no kompresora plūst cauri pamatnes plātnei, neļaujot pamatnei apledot un drenāžas atverēm aizsalt. › Pārdzesēšanas caurplūde: pirms sadalītāja, kas sadala aukstumaģenta cauruli uz U-veida caurulēm, aukstumaģents plūst cauri siltummaiņa apakšējai daļai, lai pasargātu apakšējo daļu no apledošanas.

DAIKIN gaiss-ūdens siltumsūkņi ar atdalīto hidromoduli

 • Pie sienas uzstādāma ierīce, kas piedāvā elastīgas uzstādīšanas un mājsaimniecības karstā ūdens pieslēguma
 • Visi hidrauliskie elementi (cirkulācijas sūknis, izplešanās trauks, rezerves sildītājs u.c.) ir iekļauti siltumsūkņa blokā
 • Visiem hidrauliskajiem elementiem un PCB panelim var piekļūt no ierīces priekšpuses, kas atvieglo apkalpošanu
 • Kompakta ierīce: 890 mm (augstums) x 480 mm (garums) x 344 mm (platums)
 • Uzstādīšanai nav nepieciešams daudz vietas, jo starp ierīces sānu malām un sienu nav jāatstāj gandrīz nekāda astarpe
 • Pateicoties modernajam izskatam, ierīce labi iederas starp citām mājsaimniecības ierīcēm
 • Pie sienas uzstādāmo iekštelpu ierīci iespējams apvienot ar atsevišķu mājsaimniecības karstā ūdens tvertni
 • COP līdz 5,04
 • Ērta un ātra uzstādīšana
 • Kompakts iekārtas iekšējais bloks
 • Īpaša dizaina āra bloks, nav nepieciešams apakšas sildītājs ārējam blokam
 • Ērta un saprotama vadība
 • Ārdaļa paredzēta darbībai līdz āra gaisa temperatūrai -25°C
Rojek
Hewalex

Uzdot jautājumu

Paldies par Jūsu jautājumu

Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā